Житомирська обл.

м.Коростень

вул.Героїв Чорнобиля,11

ТЦ "МІСТО, 3-й поверх

Схема проізду

Гігієна ротовоі порожнини
- Майстерня посмішок -Гігієна ротовоі порожнини

У нашій країні відсутня культура правильного догляду за зубами ! Саме тому чистка зубів в стоматологіі «Майстерня Посмішок» перетворюється в майстерність , що вимагає професійного навчання пацієнта та особливого підходу . Ми намагаємося показати , що витрати на лікування зубів значно перевершують витрати на профілактичну гігієну порожнини рота .

Для чого потрібно робити професійну гігієну порожнини рота?

Як мінімум , для того щоб навчитися правильно доглядати за своєю ротовою порожниною . Ви тільки уявіть, понад 80 % населення України не вміє правильно чистити зуби і цим шкодить своєму здоров’ю ! Згідно з даними Всесвітньої Організації Охорони здоров’я , Україна входить в десятку лідерів за кількістю захворювань порожнини рота , і тільки лікар гігієніст зможе точно розповісти , як і чим потрібно користуватися щодня ! Так само він слідкує за тим , щоб Ви продовжували правильно доглядати за порожниною рота . Після того , як знімаються всі камені і м’який наліт , лікар може визначити , чи змінилося щось за пів року , можливо з’явився карієс .

Коли потрібно записуватися на прийом до лікаря гігієніста?

Як ми проводимо професійну гігієну

  1. Очищаємо зуби від м’якого і твердого зубного нальоту за допомогою спеціального порошку ( Air — flow ) , який має круглу форму і не просто знімає негарний темний наліт, але і зашліфовує ці місця ;
  2. При наявності імплантатів або парадонтиту зуби і коронки на імплантатах очищаються спеціальним порошком на основі гліцину , який розчиняється .
  3.  Поліруємо пломби і тканини зуба .

Вартість послуг :
Гігієнічна чистка + ProphyFlex— 680 грн.
Комплексна гігієнічна чистка— 510 грн.

У вартість професійної гігієни входить :


Записатись на безкоштовну консультаціюПослуги
Контакти

м.Коростень вул.Героїв Чорнобиля,11

ТЦ "МІСТО", 3- й поверх

тел.(04142) 5-32-93 ; 067-412-17-20

Працюємо Пн. - Сб.

Недiля вихiдний.

09:00-20:00
Ми в соцмережах: